Zdrowie
Zdrowie
Warsztaty onkologiczne dla młodzieży i dorosłych. Jeszcze trwają zapisy
Warsztaty Świadomości Onkologicznej przeprowadzone zostaną w ostrowieckich szkołach w ramach programu „Akademia Pełna Zdrowia”. Starostwo Powiatowe zaprasza też dorosłych mieszkańców na spotkanie i rozmowy o profilaktyce. Młodzież ze wszystkich szkół średnich spotka się z Katarzyną Majką, położną ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Skierowana do niej profilaktyka pierwotna ma uczulić na tematykę chorób nowotworowych, szczególnie… Read more »

















