Redakcja

Daniel Mordon

Dziennikarz

Od 3 lat zajmuję się dziennikarstwem, szczególnie tym związanym z wrestlingiem. Gry językowe, wyolbrzymienia, metafory- w tym czuję się mocny. Wolny czas spędzam na siłowni i na słuchaniu dobrej muzyki - wyjątkowo upodobałem sobie chrześcijański rock

Kontakt: daniel.mordon@radioostrowiec.pl

Jacek Bieda

Prezenter

Czarujący słowem i treścią, uprzejmy i wytrwały poszukiwacz słonecznej strony biznesu i... życia porozmawia o smutkach i radościach w dzień powszedni. Jeśli trzeba pocieszę, zadedykuję piosenkę, a niedzielne popołudnie razem z Wami przetańczę, nie tylko w rytmie DISCO.

Kontakt: jacek.bieda@radioostrowiec.pl

Wojciech Socha

Prezenter

W związku z tradycjami rodzinnymi - pasjonat muzyki i wszystkiego, co się z nią wiąże. Gra na kilku instrumentach, w tym na gitarze i na trąbce. Od 1985 roku jestem związany ze Strażacką Orkiestrą Dętą w Kunowie. Jestem także członkiem Klubu Literackiego „Aspekt” w Ostrowcu Świętokrzyskim i Grupy Artystycznej „Krzemień”. W 2007 r. wraz z córką Karolina wydałem tomik wierszy p.t. „Koncert”, a trzy lata później nagrałem płytę z autorskimi piosenkami - „Na strunie M”. Czasami z autorskimi piosenkami występuję na wernisażach wystaw zaprzyjaźnionych artystów, czy festiwalach piosenki poetyckiej. Swoje pasje realizowałem również organizując w Ostrowcu kameralne koncerty pod nazwą "A’propos bardów" i „ Z Perspektywy bardów". Swój wkład włożyłem także w organizację 9-ciu edycji Kunowskich Zaduszek Muzycznych. Wędkuję, jeżdżę na nartach, gram w tenisa, a poza tym... chyba nic mi nie dolega.

Kontakt: socha@radioostrowiec.pl

Norbert Zięba

Urodzony w Pińczowie, z wykształcenia geolog i historyk po kieleckich szkołach średnich oraz wyższych. Ćwierć wieku w zawodzie dziennikarskim, tyle samo lat w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pracował m.in. w „Gazecie Kieleckiej", "Gazecie Ostrowieckiej" i "Wiadomościach Ostrowieckich", a najdłużej, bo 15 lat w Radiu Kielce.
Od 2010 roku w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. W przeszłości współpracowałem także z Polskim Radiem, Telewizją Polską i Radiem Opatów. Przy okazji jestem współautorem kilku przewodników i książek popularnonaukowych z dziejów naszego regionu. Poza tym redaktorem naczelnym kwartalnika "Browart".
Łącząc przyjemne z pożytecznym w Radiu Ostrowiec zajmę się tym, co najbardziej lubię, czyli opowiem o historii miasta, poinformuję o wydarzeniach kulturalnych. Bardzo pomaga mi przy tym rower, którym przemierzam ulice Ostrowca. Trochę piszę, dużo czytam i słucham, a jak już coś oglądam, to najczęściej mecze piłki ręcznej i filmy, w których aktorzy więcej mówią, a mniej strzelają.

Kontakt: zieba@radioostrowiec.pl

Krzysztof Pacocha

Dzień dobry , cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?!Jestem wesoły ………..
Ponad 30 lat temu po raz pierwszy publicznie przemówiłem przez mikrofon do publiczności prezentując muzykę. Działo się to w M-GOK w Ćmielowie. Z czasem dyskoteka pod nazwą „Hi-Fi”, którą miałem niewątpliwą przyjemność prowadzić, stała się modnym miejscem spotkań miłośników tańca i muzyki. Miałem szczęście i zaszczyt, współpracować z Bogdanem Fabiańskim (obecnie Radio Zet Gold), Konradem Smugą (reżyserem telewizyjny i estradowym), Marcinem Sołtykiem (prezenterem radiowym, lektorem tv i filmowym) i wieloma innymi znanymi DJ’ami minionych lat z Pawłem Wyrębkiewiczem znanym jako DJ Max na czele. Zawodowo związany byłem przez 5 lat z Radiem MTM FM Starachowice. Niestety życie płata figle i od 15 lat nie pracuję już w moim ukochanym zawodzie DJ’a. Ale nigdy nie mów „nigdy”. 20 lat przyszło mi czekać na spełnienie największego marzenia czyli pracy w legalnym radio w Ostrowcu. Gdy już prawie zapomniałem o marzeniu życia gruchnęła wiadomość – Będzie radio w Ostrowcu! Nie zastanawiałem się długo. Jeden telefon wystarczył, by się zdecydować. I tak będę się mógł z Wami spotykać w każdą sobotę w audycji „Lubię to!”.
Nie mam jakiegoś szczególnie ulubionego gatunku muzycznego. Uważam, że nie ma złej muzyki jest tylko źle zagrana. W moim magazynie muzycznym znajdziecie prawie pełne spektrum muzyki tanecznej i nie tylko tanecznej.

Kontakt: pacocha@radioostrowiec.pl