Ostrowiec
Ostrowiec
Żywa szopka stanie przy ostrowieckim hospicjum. Otwarcie w Wigilię
Żywa szopka stanie w tym roku na dziedzińcu Domu Ulgi w Cierpieniu imienia Jana Pawła II na ulicy Focha w Ostrowcu. Jej otwarcie zaplanowano na sobotę. – Otwarcie szopki będzie o godzinie 16 w Wigilię i tym samym rozpoczniemy wigilijną wieczerzę dla osób bezdomnych, samotnych i biednych – mówi ksiądz Paweł Anioł, dyrektor Domu Ulgi… Read more »

















