Wydarzenia
Redakcja
Dwa dodatnie wyniki na oddziale neurologii i jeden na intensywnej terapii
Przyszły wyniki testów próbek pobranych od pacjentów i personelu oddziału neurologii, po tym, jak w czwartek potwierdzono tam koronawirusa u jednej osoby z personelu. Dwa z kilkudziesięciu są dodatnie, jednego wciąż nie ma. Oddział przypomnijmy – jest zamknięty
Na oddziale wewnętrznym I szpitala nie ma kolejnych zakażonych
Wyniki próbek pobranych od pacjentów oraz personelu medycznego z zamkniętego oddziału wewnętrznego I ostrowieckiego szpitala po tym, jak zakażenie koronawirusem ujawniło się w nocy z czwartku na piątek u jednego z pracowników są ujemne. Nie mają wirusa
Kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce
Na kiermasz ogrodniczy, jako osobną imprezę, zapraszają 16 maja, czyli dzień po Zimnej Zośce, Targi Kielce. Wydarzenie tradycyjnie towarzyszyło wystawie Dom, organizowanej w ramach targów Ogród i Dom, których z powodu pandemii koronawirusa nie można zorganizować w pełnym wymiarze

















