Wydarzenia
Redakcja
W szpitalu nie ma już nikogo z COVID-19. Aktualna sytuacja
Są już znane wyniki testów próbek pobranych od wszystkich 71 pacjentów, a także całego personelu stacji dializ, działającej przy oddziale wewnętrznym II ostrowieckiego szpitala i nie ma nowych potwierdzonych zakażeń. COVID-19 potwierdzono u łącznie czterech osób, dwóch pielęgniarek i dwóch pacjentek
Ognisko koronawirusa w ostrowieckim szpitalu
Są 4 potwierdzone przypadki zakażenia wśród pacjentów stacji dializ, działającej na oddziale wewnętrznym II, 5 kolejnych wyników przeprowadzonych testów jest wątpliwych, w tym test kierowcy, który dowoził na dializy. Wśród zakażonych są osoby, które nie były hospitalizowanie, a na dializy przychodziły raz na kilka dni.

















