Sport
Redakcja
Dobre słowo wojewody w odpowiedzi na apel o pomoc ostrowieckiego szpitala
Dobrym słowem udzielił wsparcia szpitalowi w Ostrowcu wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz w najtrudniejszej sytuacji od wybuchu pandemii koronawirusa. Od sześciu dni władze szpitala zmagają się z problemem zamkniętego oddziału neurologii, gdzie uwięzionych jest 21 pacjentów i 11 osób z personelu. Zdecydowały się nie czekać dłużej na wojewodę
Pacjenci Carintu czekają na wyniki testów. – To nam wiąże ręce – mówi ordynator
Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu czyli Carint od soboty jest zamknięte, po tym, jak w sobotę wykonany test na koronawirusa u jednego z pacjentów dał wynik dodatni. Wymazy do testów natychmiast zostały pobrane od całego personelu i wszystkich pacjentów i od tego czasu centrum tkwi w zawieszeniu, bo wyniki testów nie przychodzą.
Wciąż nie ma oczekiwanej pomocy wojewody dla oddziału neurologii. „Prowadzone są stosowne działania”
Już szóstą dobę zamknięty jest oddział neurologii ostrowieckiego szpitala w związku z wykryciem przypadku zakażenia koronawirusem. Ciężko chorymi pacjentami – łącznie 21 osobami – bez przerwy opiekuje się 11 osób z personelu szpitala, którzy są z nimi zamknięci na oddziale
Szpital prosi wojewodę o pomoc w rozlokowaniu pacjentów neurologii. Odpowiedzi nie ma. Są przecieki
Już piątą dobę zamknięty jest oddział neurologii ostrowieckiego szpitala w związku z wykryciem tam jednego przypadku zakażenia koronawirusem. W warunkach izolacji przebywa tam 21 pacjentów i 11 osób z personelu, czyli lekarze i pielęgniarki, którzy bez przerwy opiekują się chorymi

















