Wracają zajęcia Biegam Bo Lubię

Od jutra (12 maja) w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin wracają ogólnopolskie zajęcia „Biegam Bo Lubię”. W czasie panującej pandemii koronawirusa będzie możliwość prowadzenia równocześnie zajęć dla trzech grup o liczebności nie większej niż 6 osób plus trener.

– W maju zajęcia odbywać się będą w następujące dni i w następujących grupach:- wtorki (godz. 18.30 – 19.30) – trzy grupy po 6 osób ćwiczących i 1 trener,- czwartki (godz. 18.30 – 19.30) – trzy grupy po 6 osób ćwiczących i 1 trener,- niedziele (godz. 9.30 – 10.30) – jedna grupa 6-osobowa i 1 trener – informuje Grzegorz Bażant z ostrowieckiego MOSiR-u.

Podczas zajęć obowiązywać będzie konieczność zachowania dystansu pomiędzy grupami minimum 100 metrów, za co odpowiedzialni będę trenerzy prowadzący zajęcia. Nie będzie możliwości korzystania z przyborów sportowych będących na stanie ośrodka. Dobrą informacją jest to, ze można ćwiczyć bez maseczek.
Zapisy na zajęcia wtorkowe i czwartkowe prowadzone będą bezpośrednio przed zajęciami do wyczerpania limitu osób. Zapisy na zajęcie niedzielne prowadzone będę pod specjalnie tworzonym postem na fanpage’u Biegam Bo Lubię Ostrowiec Świętokrzyski – www.facebook.com/BBLOstrowiec. W obu przypadkach decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia