Wydarzenia
Wydarzenia
Prezydent Jarosław Górczyński niewinny – orzekł Sąd Okręgowy w Kielcach
Dziś w Sądzie Okręgowym w Kielcach odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie prezydenta Jarosława Górczyńskiego, którego prokuratura oskarżyła o nieprawidłowości przy przetargu na gospodarowanie odpadami. Przetarg miał miejsce w 2016 roku.

















