Inwestycje Ostrowiec
Inwestycje Ostrowiec
Elektryczne autobusy wyjadą na trasy w poniedziałek
W czwartek, 5 stycznia jeden, a od poniedziałku wszystkich osiem autobusów elektrycznych Miejskiego Zakładu Komunikacji, wyjedzie na trasy w powiecie ostrowieckim. Spółka ma tym samym 23 nowe pojazdy, które zastąpiły wysłużony tabor. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, to element realizowanego w mieście projektu „Ekologiczny transport miejski”. – Wartość tych autobusów razem z pięcioma stacjami do ładowania… Read more »
















