Ostrowiec Wydarzenia
Wydarzenia
Izoterm wybuduje w Ostrowcu zakład produkcyjny
Kolejna duża firma postanowiła zainwestować w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Górczyński chodzi o firmę Izoterm, która swoją główną siedzibę ma w Goździelinie w gminie Bodzechów. Kupiła działkę przy ulicy Bałtowskiej o powierzchni ponad 2 hektarów i postawi tam zakład produkcyjny.

















