Eurposłanka Róża Thun odwiedzi Ostrowiec

Już jutro do Ostrowca i Ćmielowa przyjedzie europosłanka Róża Thun.

W Ćmielowie pojawi się o godzinie 10 w nowo otwartej siedzibie Platformy Obywatelskiej, a później w na otwartym spotkaniu w Galerii Fotografii w Ostrowcu o godzinie 12. Michał Braun, koordynator regionalnego biura Róży Thun.

– Pani poseł Róża Thun regularnie odwiedza miejscowości w regionie Świętokrzyskim. Spotka się z mieszkańcami naszego regiony aby przekonać ich, że Polska powinna być silnym, liczącym się państwem w Uni Eurpoejskiej – mówi Michał Braun.

Podczas spotkania z mieszkańcami posłanka będzie mówić o tym, co do tej pory udało jej się osiągnąć w Parlamencie Europejskim, m.in. o zniesieniu opłat roamingowych, czy też o tzw. geo-blokowaniu, czyli obowiązku dla producentów wyposażania samochodów w systemy, które zwiększą bezpieczeństwa na drogach.

– To dzięki jej pracy możemy korzystać z telefonu bez roamingu w państwach wspólnoty oraz bezpieczniej poruszać się po drogach. To oczywiście nie wszystko. Podczas spotkania opowie o swoich kolejnych pomysłach i nowych planach – wymieniał Michał Braun.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia