Bez kategorii
Bez kategorii
Rośnie liczba pacjentów chorych na COVID-19 w ostrowieckim szpitalu
Trzecia fala koronawirusa nabiera rozpędu także w powiecie ostrowieckim. Adam Karolik, zastępca dyrektora do spraw medycznych ostrowieckiego szpitala mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że widać to po rosnącej liczbie pacjentów chorych na COVID-19 przebywających w lecznicy.

















