Wydarzenia
Wydarzenia
Wręczono medale za długie pożycie małżeńskie
Pięć par obchodziło w sobotę Złote Gody, czyli jubileusze długiego pożycia małżeńskiego. Uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowcu ze względu na bezpieczeństwo sanitarne została rozłożona na 2 tury. Pierwsza rozpoczęła się o godz. 11:30, zaś druga godzinę później.

















