Wydarzenia
Wydarzenia
Mirosław Radomski nowym prezesem Fotoklubu Galerii Fotografii MCK
Po przejściu na emeryturę Andrzeja Łady zmiany na stanowisku szefa nastąpiły nie tylko w Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury, ale także w działającym przy galerii Fotoklubie. Prezesem na posiedzeniu członków wybrany został Mirosław Radomski, fotografik z Kunowa, który był współzałożycielem Fotoklubu Galerii MCK
Ostrowiecki Browar Kultury buduje swoją markę. Powstanie logotyp i nowa strona internetowa
Ostrowiecki Browar Kultury będzie miał swoją graficzną i dobrze opisaną identyfikację marki, bo ta zaczyna już być rozpoznawalna, także poza granicami miasta, ale na razie z samej tylko nazwy. Efekty pracy, która trwa, poznamy w ciągu najbliższych tygodni.

















