Gala Sportów Walki, będą także liczne licytacje.

Dzisiaj w Ostrowcu odbędzie się Gala Sportów Walki, podczas której stoczonych zostanie 10 pojedynków i walka wieczoru w formule K1.

Jak mówi Grzegorz Wrzesień, trener klubu One Punch, jest to inicjatywa społeczna, której celem jest zbiórka pieniędzy na remont nowej siedziby klubu. – Nasz klub został postawiony przed faktem dokonanym, musieliśmy opuścić lokal. Ze względu na brak prądu, ogrzewania i ciepłej wody nie mogliśmy prowadzić zajęć. Wspólnie z Damianem Domagałą podjęliśmy inicjatywę walki, jak to fighterzy mają, wynajęliśmy inny lokal, ale wymaga on remontu – dodaje trener.

Tego dnia oprócz walk na ringu licytowane będą także przedmioty – rękawice bokserskie, vouchery czy koszulki. Wśród nich jedna należąca Michała Cieślaka, w której wychodził do ostatniej walki o Mistrzostwo Świata w Kongo. Koszulkę podarował klub KSW Gym, który włączył się w organizację tego wydarzenia. – Chcemy pokazać, że jest współpraca pomiędzy klubami tego samego gatunku. My też jako klub zmagaliśmy się z różnymi problemami i kłopotami. Rozumiemy problemy mniejszego klubu. Mamy nadzieję, że ta inicjatywna doprowadzi do finalnego sukcesu i klub ten będzie działał. Dodam, że mamy trenerów, którzy prowadzą u nas zajęcia, a którzy swoje pierwsze kroki stawiali w klubie One Punch – mówi Patryk Bielecki z KSW Gym.

Warto dodać, że w ostrowieckim klubie One Punch swoje umiejętności zdobywają zarówno dzieci od 4 roku życia aż po osoby dorosłe, 60-letnie. Co, jak podkreśla trener Wrzesień, jest bardzo motywujące do dalszej pracy i walki o klub.

Gala odbędzie się w dzisiaj w klubie muzycznym Ptaszek w klatce. Początek imprezy o godzinie 18-tej.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia