Zdrowie
Wydarzenia
Paweł Walesic: to brutalny atak na mnie
Paweł Walesic, kierownik w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie wygłosił oświadczenie podczas wspólnej konferencji prasowej działaczy PiS w siedzibie ostrowieckiej „Solidarności”. Odniósł się w nim do poważnych oskarżeń o inicjowanie pisania donosów na dyrektor MOPS i nakłonienia do ich podpisania osoby, której w zamian obiecał pracę.
Kierownik w PCPR w ogniu poważnych oskarżeń
Paweł Walesic „dał do podpisania osobie trzeciej donos szkalujący moją osobę, w zamian za załatwienie jej pracy w jednostce, nad działalnością której nadzór sprawuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w której pełni funkcję kierownika” – oświadczenie z taką treścią wydała dziś podczas konferencji prasowej Magdalena Salwerowicz, dyrektor MOPS
Sąd umorzył sprawę o nadużycia wobec byłych dyrektorów ostrowieckiego szpitala
Sąd Rejonowy w Ostrowcu umorzył sprawę o pobieranie nienależnych nagród kwartalnych i tym samym wyrządzenie szpitalowi powiatowemu znacznej szkody majątkowej, jaką przeciwko Jarosławowi Seweryńskiemu, byłemu dyrektorowi lecznicy i trzem jego poprzednikom wytoczyła obecna dyrekcja szpitala

















