RAWCIO – tak będzie miała na imię maskotka Rawszczyzny

’Rawcio’ – tak będzie miała na imię maskotka Rawszczyzny.
Dziś na antenie Radia Ostrowiec rozstrzygnięty został konkurs na jej imię, a maskotka promować ma baseny zewnętrzne. Autorką propozycji i zarazem matką chrzestną została Pani Agnieszka Starachowska, która powiedziała Radiu Ostrowiec, że… największy wpływ na ten wybór miał jej 8- letni syn. Pani Agnieszka wygrała rower, który w konkursie organizowanym przez Radio Ostrowiec i MOSIR był główną nagrodą.
Jury konkursowe przyznało też dwa wyróżnienia. Karnety o wartości 200 złotych, upoważniające do korzystania z usług świadczonych na pływalni Rawszczyzna powędrowały do pani Mirosławy Masłoń za nazwę 'Rawuś’ oraz do pana Łukasza Piwowarczyka, który zaproponował, by maskotka miała na imię 'Relaksik’.
Mariusz Łata z komisji konkursowej podkreślił, że jury miało wiele pracy z dokonaniem wyboru i wyjaśnił, że podczas obrad pod uwagę brali pomysłowość, kolejność zgłoszeń i akceptację regulaminu.
Do konkursu wpłynęło ponad 200 propozycji na nazwę maskotki. – To ogromna liczba – podkreślił Mariusz Łata
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w najbliższy piątek – 19 października na pływalni Rawszczyzna o godzinie 10-tej.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia