Wydarzenia
Wydarzenia
Drużyna SMSu znów najlepsza w powiatowych mistrzostwach piłki siatkowej
Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak. Będzie, podobnie jak przed rokiem reprezentowała powiat na mistrzostwach województwa. W turnieju, który rozegrany został właśnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego, rywalizowały poza gospodyniami także drużyny z liceów ogólnokształcących numer II i III, Zespołu… Read more »

















