Inwestycje
Inwestycje
Powiat ostrowiecki chce kupić siedem małych autobusów na linie pozamiejskie
Powiat ostrowiecki chce kupić siedem niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na swoim terenie. Pieniądze na ten cel miałyby pochodzić z konkursu ministerstwa infrastruktury, ogłoszonego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych. – Mamy na myśli autobusy zasilane paliwami alternatywnymi, ale jest także możliwość kupna samochodów z silnikami diesla z normą do Euro 6. To będą pojazdy… Read more »

















