Sport
Redakcja
W „dziewiętnastce” dbają o drzewa
Dziś w Przedszkolu Publicznym nr 19 im. Jana Brzechwy odbyła się uroczystość z okazji Święta Drzewa. To już 18. edycja, która w tym roku zatytułowana jest – 'Święto Drzewa dla zwierząt!”. Akcja skupia się wokół sadzenia drzew i ich ochrony z myślą o zwierzętach, dla których zadrzewienia to często jedyny dom na ziemi.
Rusza Tydzień Mediacji w ostrowieckim sądzie
Tydzień Mediacji w polskich sądach, który w tym roku wypada w dniach 12-16 października, ze skromniejszą ofertą niż w latach poprzednich. Nie będzie na przykład spotkań z młodzieżą. Wszystko oczywiście przez pandemie koronawirusa. – Dyżury zarówno koordynatora do spraw mediacji, którą to funkcję pełni w naszym sądzie pan sędzia Dariusz Barczak oraz wyznaczonych mediatorów będą… Read more »
W autobusach komunikacji miejskiej mieszkańcy Ostrowca nie kupią już biletów u kierowcy
Miejski Zakład Komunikacji w związku z wprowadzoną od jutra (10.10) żółtą strefą na terenie całego kraju, a także nagłym wzrostem zakażeń koronawriusem ponownie wstrzymuje sprzedaży biletów u kierowcy. W autobusach wrócą strefy oddzielające kierowców od pasażerów.

















