Finał ligi tenisowej już w sobotę

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe “Winner” zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do udziału w uroczystym zakończeniu rozgrywek ligowych. Te kończą się już jutro.

-To już siódmy sezon kiedy bawimy się tenisem. Najstarszy zawodnik ma 65 a najmłodszy 20 lat co pokazuje, że zainteresowani tym sportem są gracze w różnym wieku – mówi Rafał Lipczyński – członek zarządu Stowarzyszenia 'Winner’.

Mecze rozgrywane były głównie na kortach w Nietulisku Dużym, ale zawodnicy sami mogli wybierać miejsce rozegrania spotkania. W rozgrywkach brali udział zarówno debiutanci jak i zawodnicy z wieloletnim stażem – jest to największa liga tenisowa w regionie – w tym sezonie startowało ok. 60 graczy.
Zakończenie rozgrywek ligowych rozpocznie się o 11 na kortach w Nietulisku meczem finałowym Pucharu Ligi pomiędzy Maciejem Nowakiem, a Zbigniewem Dąbrowskim. Później organizatorzy przewidzieli konkursy dla tenisistów m.in na najszybszy serwis. Najlepsi gracze zostaną nagrodzeni. Radio Ostrowiec sprawowało patronat medialny nad zawodami.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia