Sport
Redakcja
Zimna woda i gorące serca dla WOŚP
Ostrowieckie morsy i foczki grały razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wczoraj na Gutwinie zażywając lodowatych kąpieli zbierali pieniądze by dołożyć cegiełkę dobroci do największej orkiestry świata. – Chcemy w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym, wesoło pluskać w wodzie i zebrać jak najwięcej pieniędzy – mówi Tomek ‘Kosmaty’ Kosmaciński. Szlaki wchodzącym do zimnej wody… Read more »
Biegali i pomagali
Pod hasłem “Policz się z cukrzycą” Stowarzyszenie ‘Ostrobiec’ we współpracy ze sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowało bieg charytatywny. Ten odbył się wczoraj na terenie ośrodka wypoczynkowego Gutwin.- Przez bieganie można fajnie pomagać. Pokazują to osoby, które pojawiły się dziś na Gutwinie – mówi Anna Bober z Ostrobiec, współorganizatorka biegu. – Pomaganie jest cudowne –… Read more »

















