Wydarzenia
Wydarzenia
Dwa pożary i zadymienie w szpitalu. Na szczęście okazały się niegroźne
6 zastępów straży pożarnej i 17 ratowników brało udział w akcji gaśniczej w ostrowieckim szpitalu. Pożar wybuchł około 22.00 w piwnicy. W trakcie akcji gaśniczej w innym miejscu w piwnicy zapaliła się też szafka z odzieżą roboczą. – Szpital to miejsce, które jest pod szczególnym naszym nadzorem ze względu na specyfikę i to dlatego skierowane… Read more »

















