Zdrowie
Zdrowie
Koordynatorzy transplantologii pracują w ostrowieckim szpitalu
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu zamierza rozpocząć akcję propagującą transplantologię i dawstwo organów. To kolejna inicjatywa prozdrowotna po przeprowadzonych w styczniu badaniach przesiewowych w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C. – Mamy już dwie osoby, które ukończyły kursy i otrzymały stanowisko koordynatora transplantologicznego. Będziemy działać, bo w tym zakresie niestety zapotrzebowanie jest ogromne – mówi Dariusz… Read more »

















