Szwajcaria Bałtowska czeka na gości. Sobota pełna dodatkowych atrakcji

Ostatni weekend ferii dla uczniów ze Świętokrzyskiego zapowiada się przyjemnie. W sobotę pogoda ma być kapryśna, ale niedziela już słoneczna. To doskonała okazja, by spędzić czas aktywnie.

Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego zachęca, by wybrać się na stoki Szwajcarii Bałtowskiej.
– Szczególnie dlatego, że warunki na stokach są wyśmienite. Podczas ostatnich, mroźnych dni dośnieżyliśmy trasy zjazdowe. Czynna jest kolej krzesełkowa, ośla łączka z nowym wyciągiem taśmowym, a także wyciągi orczykowe. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski, snowboardowy, a na najmłodszych czeka górka saneczkowa – mówi.
Na lodowisku w sobotę kolejna edycja Ice Party, czyli dyskoteki na lodzie połączonych z muzyka na żywo graną przez DJ-ja oraz pokazem laserów. Ta impreza potrwa od godz. 19.30 do 21.30.
Z kolei od godz. 20 do północy Nocna Jazda, której towarzyszyć będą grane na żywo przeboje muzyki elektronicznej.
Miłośnicy muzyki granej z płyt winylowych mogą wieczór spędzić w Browarze Bałtów. W te sobotę na żywo zagra tam Cpt. Sparky. Podczas weekendu czynne będą również pozostałe atrakcje Juraparku.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia