Policja
Policja
Kompletnie pijany wiózł samochodem swojego 2- letniego syna. Zareagowali świadkowie
Mieszkaniec gminy Sienno został zatrzymany wczoraj przez ostrowiecką policję. Kierował samochodem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie, a jakby tego było mało – wiózł nim swojego 2- letniego synka, bez fotelika. Wszystko działo się w poniedziałek przed godziną 17, wtedy dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że przed jeden z lokali w Ostrowcu podjechał ford,… Read more »

















