Bal „Dobrych Serc” organizuje ostrowiecka Platforma Obywatelska

Bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację kilkuletniej Dagmary Karaś organizują koła gminne ostrowieckiej Platformy Obywatelskiej. W tym roku nosi nazwę Balu Dobrych Serc.

– Nie jest to nowość, gdyż Platforma Obywatelska przez 10 lat organizowała bale „Anioły Dobroci, z których dochód przeznaczaliśmy na pomoc dla chorych dzieci – mówi Jolanta Madioury, wiceprzewodnicząca powiatowych struktur PO w Ostrowcu.
Jak tłumaczy, przerwę w organizacji imprezy wymusiła najpierw pandemia, potem najazd Rosji na Ukrainę i wybuch wojny. Teraz działacze PO chcą wrócić do działań filantropijnych, a przyczynkiem stała się prośba rodziny z Wojciechowic.

– Zwróciła się o pomoc dla swojej córeczki Dagmarki Karaś, która jest chora na serduszko, urodziła się z olbrzymimi wadami serca i wymaga stałej rehabilitacji, a to kosztuje. Rodzice z trudem gromadzą pieniądze na to, leczyć córeczkę i zwrócili się o pomoc m.in do nas – mówi wiceprzewodnicząca Madioury.
Bal odbędzie się 14 kwietnia w Restauracji Bałtowski Zapiecek. Podczas niego zaplanowano szereg licytacji, będzie można kupić boxy upominkowe oraz wziąć udział w specjalnej sesji fotograficznej. Pozyskane w ten sposób środki zasilą konto Fundacji 'Serce dziecka’, na którym zbierane są pieniądze na leczenie Dagmary Karaś.
Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. – Tu, przy okazji chcemy wspierać nasze lokalne firmy i zespoły. Stąd do udziału w balu zaprosiliśmy zespół Master Team, który wystąpi na żywo. Będzie Valerio D’Amore, który zagra i zaśpiewa przepiękne włoskie przeboje. Prezentacje taneczne zapewnią grupy dzieci z Black and White oraz Dance Academy.
Koszt udziału w balu od 1 osoby wynosi 250 zł i część z tej kwoty także pójdzie na leczenie Dagmarki.
Chętni mogą rezerwować miejsca poprzez profil facebookowy Jolanty Madioury lub pod numerami telefonów: 608 858 730/507 371 780.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia