Wydarzenia
Wydarzenia
Puchar dla siatkarskich dzikich drużyn pojechał do Starachowic
Drużyna ze Starachowic zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o puchar wiceprezydenta Ostrowca, zorganizowanym w weekend przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W fazie eliminacyjnej zmierzyło się 12 zespołów z Ostrowca, Ożarowa, Starachowic, Nowej Słupi, Pawłowa, Bodzechowa, Kunowa i Bałtowa. – Zgodnie ze schematem, według którego organizujemy to wydarzenie od kilku lat, możemy do… Read more »

















