Czego potrzebują przedsiębiorcy? Jacek Bury i Mirosław Suchoń z Polski 2050 przyjeżdżają do Ostrowca

O prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce, problemach z jakimi borykają się przedsiębiorcy, nadmiernej biurokracji i fiskalizacji rozmawiać będą senator Jacek Bury i poseł Mirosław Suchoń z partii Polska 2050 Szymona Hołowni.
Parlamentarzyści przyjadą do Ostrowca w najbliższą środę 22 marca, a spotkanie odbędzie się o godz. 18 w Klubie Kameleon przy ul. Sienkiewicza 55.

– Już od kilku miesięcy Polska 2050 Szymona Hołowni rozpoczęła cykl spotkań kierowanych głównie do przedsiębiorców pod nazwą „Stabilna gospodarka”. Takich spotkań w Polsce odbyło się już kilkanaście – mówi Piotr Dasios, lider ugrupowania w powiecie ostrowieckim i członek zarządu regionu.
Na spotkaniach tych politycy prezentują program gospodarczy partii, ale również dyskutują o tym, co jeszcze powinno się w nim znaleźć. Korzystają przy tym z doświadczeń uczestników.

– My wystawiamy jako ugrupowanie bardzo dobrych ekspertów gospodarczych. Pan senator Jacek Bury przed objęciem mandatu był bardzo dużym przedsiębiorcom. Pan poseł Mirosław Suchoń z kolei związany jest z transportem i logistyką, czyli to są praktycy, którzy na swoich barkach odczuli jak to jest prowadzić w Polsce firmę – podkreśla Piotr Dasios. I dodaje: – Im więcej tych spotkań w ramach „Stabilnej gospodarki” tym więcej dochodzi punktów, na które zwracają uwagę właściciele firm. Bez stabilnego rozwoju przedsiębiorstw i firm nie jest możliwy rozwój Polski. A to z ich działalności idą podatki przeznaczane później na zaspokajanie potrzeb wydatkowych państwa. I tylko dobre warunki,  w jakich funkcjonują przedsiębiorcy jest gwarantem tego, że kraj dobrze będzie się rozwijać – zaznacza Dasios.

W spotkaniu mają wziąć udział przedsiębiorcy zrzeszeni w ostrowieckim Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, przyjadą także przedsiębiorcy z powiatu opatowskiego, ale spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

/joge/

 

Podziel się

Ważne wydarzenia