Kultura
Kultura
Muzyczne Święto Niepodległości w Pałacu Wielopolskich. Zabrzmi polska muzyka
Święto Niepodległości w Muzeum Historyczno- Archeologicznym w Ostrowcu zaznaczone zostanie w wyjątkowy sposób- koncertem „Najpiękniejsza jest muzyka polska”. W niedzielę, 13 listopada w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach zabrzmią utwory Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Stanisława Moniuszki, Ignacego Jana Paderewskiego, Mieczysława Karłowicza i Karola Szymanowskiego. Wystąpią Joanna Woś (sopran), Ludmiła Worobec – Witek (skrzypce) oraz Artur Jaroń… Read more »

















