Anna Dereszowska śpiewała w Ostrowcu o miłości, kobietach i mężczyznach

Fot. Anna Śledzińska

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Anna Dereszowska wystąpiła w czwartek, 15 grudnia wieczorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowcu z recitalem „Instrukcja obsługi kobiety”.

Jak zaznaczał dyrektor biblioteki Paweł Górniak – na recital zatytułowany „Instrukcja obsługi kobiety” zaproszono najwierniejszych czytelników, ale też przyjaciół instytucji i osoby na co dzień z nią współpracujące.
– Ja również należę do „czytaczy” choć jak śmieje się mój narzeczony czytam tylko za pieniądze, co oczywiście nie jest prawdą – mówiła Anna Dereszowska przed występem. – Czytam dużo, ale też faktycznie nagrywam bardzo dużo audiobooków i bardzo lubię tę pracę. Tym bardziej cieszę się, że mam możliwość spotkania się z osobami, które podzielają moją miłość do książek.
Było zabawnie i nostalgicznie, chwilami zaskakująco, gdy do występu zapraszała swoje – tu cytat- „męskie ofiary”. Śpiewała o kobietach i mężczyznach, ale przede wszystkim i miłości.
– Uwielbiam ten recital, bo daje mi możliwość kontaktu na żywo z publicznością. Nie ma czwartej ściany, ja wychodzę do ludzi, zachęcam do wspólnej zabawy, wspólnego śpiewu pięknych, polskich piosenek – dodała.
Publiczność była zachwycona tym bardziej, że aktorka po występie chętnie pozowała do zdjęć i rozmawiała, nie tylko o muzyce i książkach.

/sla/

Podziel się

Ważne wydarzenia