Ostrowiec
Ostrowiec
Zobaczysz dziurę w drodze. Zgłoś to Straży Miejskiej
Zima to trudny czas dla kierowców.Tegoroczna charakteryzowała się dużym mrozem i opadami śniegu.To z kolei spowodowało, że na wielu drogach w regionie pojawiły się dziury. Drogowcy zapewniają, że ubytki naprawiane są każdego dnia, ale wciąż pojawiają się nowe. Co zrobić gdy na swojej drodze napotkamy uciążliwą dziurę? – Dziury czasami bywają bardzo głębokie i uciążliwe.… Read more »

















