Wydarzenia
Wydarzenia
Do szpitala dotarł nowy tomograf. Kiedy będzie w użyciu?
Pod koniec sierpnia do ostrowieckiego szpitala dotarł nowy tomograf, który zastąpi stary, kilkunastoletni i psujący się sprzęt. Zanim jednak to się stanie, zakończyć się musi remont pomieszczeń nowej pracowni tomografii komputerowej. – Sama pracownia znajduje się w ciągu, który również jest remontowany, a którego przeznaczeniem jest fizjoterapia. Liczymy, że do końca października, najdalej do połowy… Read more »

















