Na drogach więcej patroli. W ręce policjantów wpadło już trzech nietrzeźwych kierowców
Od piątku na terenie całego kraju funkcjonariusze z policyjnych wydziałów ruchu drogowego prowadzą akcję Znicz. Przez dwa pierwsze dni świątecznego wydłużonego weekendu odnotowali na drogach w całym kraju 141 wypadków, w których zginęło 14 osób, a 149 zostało rannych. W powiecie ostrowieckim wypadków nie odnotowano, ale doszło do pięciu niegroźnych kolizji. Zagrożeniem byli nietrzeźwi. –… Read more »

















