Wydarzenia
Redakcja
Ostrowieckie pogotowie wraca do pracy w pełnej obsadzie
Wszystkie zespoły ostrowieckiego pogotowia ratunkowego mogą już pracować. Jak informowaliśmy wczoraj, trzy zespoły ratowników, w sumie osiem osób poddane zostały izolacji, po tym jak udzielały pomocy pacjentom, którzy wykazywali objawy podobne do zakażenia koronawirusem.
Arsenał broni także w domu drugiej ofiary wybuchu w Miłkowie
Duże ilości broni i amunicji znaleźli funkcjonariusze nie tylko w domu w Miłkowie, należącego do jednego z mężczyzn, który stracił życie w wyniku wybuchu w ostatnią sobotę, ale także w domu drugiej z ofiar tej eksplozji, mieszkańca Staszowa.
Neurologia wstrzymuje wypisy i przyjęcia. Pacjent z niepokojącymi objawami
Dyrekcja ostrowieckiego szpitala wstrzymała wypisy i przyjęcia pacjentów na oddział neurologii. Jak dowiedziało się Radio Ostrowiec, powodem stały się niepokojące objawy – gorączka i kaszel u jednego z pacjentów, które mogą być symptomami zakażenia koronawirusem.
Pierwszy test w sprawie skierowanych na kwarantannę ratowników pogotowia z wynikiem ujemnym
Jeden z trzech zespołów pogotowia ratunkowego, który od wtorku przebywał na kwarantannie domowej po kontakcie z pacjentem z objawami koronawirusa wraca do pracy. Testy próbki pobranej od pacjenta nie wykazały zakażenia. Na wyniki testów innej osoby z dusznością wciąż czekają dwa kolejne zespoły, po interwencji w nocy z wtorku na środę















