Urząd Gminy w Bodzechowie ogranicza funkcjonowanie

żródło: pixabay.com

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego wójt gminy Bodzechów, od dzisiaj do odwołania wprowadził ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu dotyczące obsługi interesantów.

– W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, wprowadzamy na wzór innych placówek publicznych ograniczenia w pobycie mieszkańców w urzędzie. Natomiast wszystkie referaty pracują normalnie, jak dotychczas – mówi Jerzy Murzyn. Apeluje także o większe zainteresowanie sąsiadami i znajomymi, dla których obecna sytuacja w kraju powoduje szczególne problemy w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych. – Mam na uwadze zwłaszcza osoby starsze, chore czy samotnie wychowujące dzieci. Bądźmy wrażliwi i służmy im wszelką możliwą pomocą, której udzielenie nie sprawi nam problemu – apeluje.

Swoją pomoc oferuje również Urząd Gminy Bodzechów, ale tylko w sytuacjach, w których udzielenie pomocy jest bezwzględnie konieczne, a przekracza możliwości mieszkańców. Urząd podaje dwa nr telefonów, pod które można zgłaszać ewentualne prośby – 41 265 38 38 lub 41 265 27 45.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia