Festiwal Dobrej Zabawy na zakończenie wakacji w Bałtowie

Występy artstyczne, warsztaty i pokazy robotyki, gry i zabawy dla całej rodziny, konkursy z nagrodami, a także festiwal „Eksplozja Kolorów” to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać w bałtowskim JuraParku na uczetników Festiwalu Dobrej Zabawy. Impreza już w ten weekend.

Festiwal Dobrej Zabawy organizowany jest przez Bałtowski Kompleks Turystyczny na zakończenie wakacji. Będą warsztaty z robotyki, słodkie warsztaty „Magia Karmelu”, gry, liczne konkursy. Kreatywne zabawy z recyklingu, poprowadzą Justyna Tomańska oraz Mariusz Totoszko. Najmłodsi spotkają się nie tylko z dinozaurami. Czekać na nich będzie Koziołek Matołek i Tygrysek.
Atrakcją sobotniego spotkania w Bałtowie będzie festiwal „Eksplozja Kolorów” czyli impreza, podczas której uczestnicy, w rytm tanecznej muzyki, obrzucają się kolorowymi proszkami. Start festiwalu zaplanowany jest na godzinę 12:00, natomiast wyrzuty odbywać się będą o godzinach 14:00, 15:00 oraz 16:00.
W niedzielę na scenie wystąpi Ania Wieleńska – genialna, mała skrzypaczka, uczestniczka takich programów jak „The Brain” czy „Mali Giganci”. Tego dnia odbędą się również pokazy iluzji i występy cyrkowe – to o 17.00, czyli na zakończenie Festiwalu Dobrej Zabawy.
Festiwal Dobrej Zabawy – w sobotę i niedzielę – rozpoczyna się o 10.00.
/bart/

Ważne wydarzenia