Wydarzenia
Wydarzenia
Kurator oświaty na spotkaniu z dyrektorami szkół o koronawirusie
Świętokrzyski Kurator Oświaty na spotkaniu z dyrektorami szkół i przedszkoli z terenu m.in. powiatu ostrowieckiego powtórzył zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące zagrożenia zakażeniem koronawirusem, opublikowane wcześniej na stronach internetowych.

















