Bałtowski Kompleks Turystyczny stawia na rowery

Bałtowski Kompleks Turystyczny wchodzi w sezon wiosenno – letni. U podnóża stoków Szwajcarii Bałtowskiej w miejscu wypożyczalni sprzętu narciarskiego powstała wypożyczalnia rowerów dla miłośników aktywnego spędzenia czasu.

– Ponieważ do dyspozycji mamy wytyczone ponad 1000 kilometrów ścieżek rowerowych dzięki projektowi „Krzemienny Szlak”, wypożyczalnia stała się takim naturalnym uzupełnieniem tej oferty – wyjaśnia Monika Pękala, szefowa marketingu firmy DLF Invest, właściciela Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
W wypożyczalni znajdują się rowery trekkingowe, MTB, enduro, a także rowery elektryczne. Jednoślady dostępne są również w wersjach dziecięcych i juniorskich. Oprócz nich wypożyczyć będzie można dodatkowe wyposażenie, np. foteliki, czy przyczepki rowerowe.
– Otwarcie wypożyczalni jest jednym z elementów większego projektu o nazwie 'Bałtów aktywnie’. Chcemy zachęcić naszych gości do aktywności na świeżym powietrzu korzystając z infrastruktury i pięknego otoczenia. Już niedługo ruszają spływy kajakowe, spływy tratwą, ścianki wspinaczkowe, ścieżki biegowe, spacerowe i nordic walking – podkreśla Monika Pękala
Wypożyczalnia startuje w najbliższą sobotę – 29 lutego. Czynna będzie w każdy weekend od piątku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 17:00.
Z nadejściem wiosny i ciepłych dni wypożyczalnia ma być czynna codziennie.
/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia