Ponad 30 firm z ofertami pracy wystawi się podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości PUP

Fot. Archiwum

Wielkimi krokami zbliżają się Targi Pracy i Przedsiębiorczości organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Halę sportowo-widowiskową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Świętokrzyskiej w piątek, 24 kwietnia wypełni kilkadziesiąt stanowisk.

Będą to zarówno firmy jak i różne organizacje. – Mamy już ponad 30 zgłoszonych firmy. Są to zarówno największe przedsiębiorstwa z powiatu ostrowieckiego jak i regionu. Pojawią się też mniejsze firmy. Jest bardzo duża różnorodność jeżeli chodzi o oferty pracy. Są oferty dotyczące zarówno pracowników biurowych, jak i osób na produkcję czy wypełniających różne usługi. Na targach będzie także sporo instytucji z otoczenia biznesu. Będzie możliwość dowiedzenia się o ofercie dotyczącej otworzenia działalności gospodarczej czy rozwoju istniejącej już firmy – mówi Paweł Guliński z ostrowieckiego urzędu pracy.

Targi, które rozpoczną się o godzinie 10:00, kierowane są do przedsiębiorców poszukujących pracowników, osób poszukujących pracy i uczniów szkół średnich, bo swoją ofertę zaprezentują też uczelnie wyższe z regionu.

Firmy i organizacje zainteresowane wystawieniem się podczas targów mogą kontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rejestracja kończy się we wtorek, 21 kwietnia.

/osa/

reklama

Ważne wydarzenia