Kampania wyborcza Jarosława Kaczyńskiego skończy się w Sandomierzu

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, jedynka na liście Zjednoczonej Prawicy w Świętokrzyskiem, a nie w stolicy, gdzie mieszka i skąd zawsze startował w wyborach, kampanię wyborczą zakończy w piątek, 13 października na Rynku w Sandomierzu. Na trasie są też inne miasta, miedzy innymi Ostrowiec Świętokrzyski.

– Jest to prawda, ale na razie nie mogę niczego więcej powiedzieć, bo te informacje to jest kwestia sztabu. Proszę oczekiwać na zaproszenie na to spotkanie – mówi senator Jarosław Rusiecki z PiS i potwierdza informacje Radia Ostrowiec, że spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizują w siedzibie Nadleśnictwa w Sudole około godziny 14.00.

Mieszkańcy Ostrowca nie będą mieli okazji posłuchać Kaczyńskiego, bo spotkanie w Nadleśnictwie będzie spotkaniem zamkniętym. -To będzie spotkanie środowiskowe z leśnikami – zapowiada senator Rusiecki.

Prezes PiS swoje tournee z działaczami ma rozpocząć w piątek od wizyty w Skarżysku-Kamiennej w siedzibie OSP Skarżysko – Książęce o godz. 12.30. Na trasie przed Ostrowcem są jeszcze Starachowice, a kampania oficjalnie ma się zakończyć na Rynku w Sandomierzu o godzinie 18.00. O północy w piątek – przed niedzielnymi wyborami – rozpocznie się cisza wyborcza.

/mag/

Ważne wydarzenia