Emocje i radość na antenie w pierwszym dniu licytacji w ramach Świątecznej Akcji „Gwiazdki Moc”

Fot. Anna Śledzińska

Za nami pierwszy, pełen emocji dzień licytacji na żywo w ramach Świątecznej Akcji „Gwiazdki Moc”. Poniedziałek rozpoczął się spokojnie, ale zakończył wspaniale, dzięki naszym Słuchaczom.

Tegoroczna edycja naszej akcji dzieje się równolegle w Internecie i na antenie. Wszystko po to, by umożliwić licytowanie każdemu, kto ma na to ochotę, niezależnie od kwoty, jaką może na licytację przekazać.

Poniedziałek był pierwszym dniem licytacji na żywo. Zanim pojawili się kupujący, naszą redakcję odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola numer 19 w Ostrowcu. Ubrane w mikołajkowe czapeczki zachęcały do licytacji, a także miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

Na licytację na antenie trafił voucher na kurs prawa jazdy podarowany przez Norberta Kamodę, właściciela szkoły jazdy Monte Carlo.

Jako pierwszy zadzwonił pan Andrzej, który zaoferował za kurs 700 złotych. Zaraz po nim zadzwoniła Pani Kinga oferując 1000 złotych. Kolejny nasz słuchacz – Adrian najpierw zaoferował 1100 złotych, a później przebił sam siebie na 1300 złotych. Z ofertą 1700 złotych wróciła pani Kinga.

W końcu jednak zadzwonił z ofertą nasz anonimowy słuchacz, któremu zależało na zrobieniu niespodzianki bliskiej osobie. Osoba ta zaoferowała za voucher 2,5 tysiąca złotych.

W drugiej licytacji – samorządowej – do zdobycia był plakat z autografem Włodka Pawlika, przekazany w imieniu gminy Kunów przez burmistrza Lecha Łodeja. W studiu towarzyszył mu zespół Kunowianie.

Najpierw zadzwoniła do nas pani Agnieszka, oferując za niego 500 złotych. O plakat z autografem mistrza dzielnie walczył też pan Artur, który zaoferował 1000 złotych. Ostatecznie jednak nasza Słuchaczka nie dała się przebić, sama licytując na 1200 złotych.

W ramach tegorocznej akcji „Gwiazdki Moc” wspieramy Centrum Społecznościowe „Wymiennikownia”, powstające na osiedlu Ogrody.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które włączają się w licytacje. Kolejna szansa już we wtorek i tak będzie aż do piątku, 9 grudnia. W sobotę zaś zapraszamy od godziny 10 na świąteczny kiermasz w Ostrowieckim Browarze Kultury. Tam również kupić będzie można niesamowite fanty. 

 

Ważne wydarzenia