„Gwiazdki Moc”. Co można licytować od poniedziałku…

Powoli można zacząć odliczać godziny do licytacji, które w ramach świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc’ LGD Krzemienny Krąg i Radia Ostrowiec zagoszczą na antenie.
Od poniedziałku każdy poranek rozpoczynać będziemy od licytacji kompletu dwóch filiżanek z logo 'Gwiazdki Moc’.

– To wyjątkowa, limitowana edycja, która powstała z myślą o naszej akcji, i która dostępna będzie tylko podczas licytacji w radiu. Potrwają one do piątku 9 grudnia. W tych dniach oprócz filiżanek licytować będziemy fanty podarowane przez samorządowców powiatu ostrowieckiego oraz tzw. fanty główne – mówi Joanna Gergont.

A wśród nich będą: kurs nauki jazdy podarowany przez Norberta Kamodę ze szkoły jazdy Monte Carlo w Ostrowcu – licytacja w poniedziałek. Całoroczny karnet od siłowni Extreme Fitness, który obejmuje zajęcia z trenerem personalnym Danielem Bartłomiejczykiem – licytacja we wtorek. Komplet czterech kubków z porcelany z reprodukcjami najsłynniejszych obrazów Tamary Łempickiej – jeden z nich został sprzedany za 9 milionów dolarów. Podarował je na licytację Adam Spała, właściciel Fabryki Porcelany AS Ćmielów – licytacja w środę.
W czwartek licytować będziemy wyjątkową kolację w Bałtowskim Zapiecku. Menu przygotuje i osobiście będzie je serwował mistrz kuchni Mariusz Jamroszczyk. Ufundował ją Bałtowski Zapiecek.
Z kolei w piątek na licytacje trafi karnet na narty open. Jazda na nartach bez ograniczeń przez cały sezon w Szwajcarii Bałtowskiej. Podarowała go spółka DLF Invest, właściciel Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

– Wszystkie przedmioty można oglądać na naszej stronie internetowej radioostrowiec.pl. Tam także ich opis oraz zasady licytacji. Zachęcamy do zerknięcia na stronę. Na pewno każdy znajdzie coś co mu się spodoba i może zechce wziąć udział w licytacji. Fanty mogą być naprawdę wspaniałym prezentem pod choinkę. I będą miały w sobie zaklętą nutkę dobra . Wystarczy wybrać numer 41 266 22 66 – zachęca Joanna Gergont.

Gwiazdki Moc – licytacje na antenie Radia Ostrowiec – od najbliższego poniedziałku. A fundusze zbieramy na przystosowanie dla osób z niepełnosprawnościami Centrum Społecznościowego 'Wymiennikownia’ na os. Ogrody.
/joge/

Ważne wydarzenia