Gwiazdki Moc ’21. Szykujemy piękną niespodziankę…

Dochód z licytacji pięknych przedmiotów oraz sprzedaży kalendarzy – cegiełek ma w tym roku wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy na os. Słonecznym. W ramach świątecznej akcji Radia Ostrowiec i LGD Krzemienny Krąg 'Gwiazdki Moc’ chcemy zebrać środki na urządzenie sali doświadczania świata, która daje bardzo dobre efekty terapeutyczne u dzieci z różnymi schorzeniami i zaburzeniami.

– Bardzo się cieszę, że Radio Ostrowiec w tym roku chce pomóc naszej placówce. Wierzę, że po akcji powstanie piękna pracownia. I zapraszam państwa gorąco do licytacji, bo ta pracownia na pewno sprawi dzieciakom mnóstwo radości. Pomoże w rehabilitacji i terapii, które są podstawą w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach – mówi Marzena Dębniak, starosta ostrowiecki.
Dodajmy, że powiat jest organem założycielskim placówki.
A w tym roku licytacje prowadzić będziemy nie tylko na antenie Radia Ostrowiec, ale także na facebooku.
Wśród przedmiotów podarowanych nam przez darczyńców, naszych partnerów biznesowych i przyjaciół radia będą grafiki, obrazy, rzeźby i rzeźbiarskie modele ostrowieckich artystów, piękna biżuteria, która może być wspaniałym prezentem pod choinkę, podobnie jak karnety do siłowni oraz na narty w Szwajcarii Bałtowskiej, ręcznie wykonane z drewna przedmioty użytkowe i ozdobne, wspaniałe żywe choinki oraz stroiki przygotowane przez nauczycieli i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
– Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim sponsorom i darczyńcom, Każdy grosik zostanie dobrze wykorzystany, a nasze dzieci będą szczęśliwe mogąc uczyć się w takiej fantastycznej pracowni – podkreśla Katarzyna Krzyżanowska, dyrektorka placówki.
W tym roku na licytacji pojawi się także coś wyjątkowego, jubileuszowego i niepowtarzalnego. Coś, co zostało przygotowane specjalnie na 5-tą, jubileuszową 'Gwiazdkę’. A co to będzie?
Ujawnimy w najbliższych dniach…
Świąteczną akcję 'Gwiazdki Moc’ rozpoczynamy 13 grudnia, ale już podczas weekendu na stronie internetowej pojawią się zdjęcia przedmiotów do licytacji i
godziny w jakich będzie można o nie 'zawalczyć’.
/joge/

Ważne wydarzenia