Teledysk „Ostrowiec pełen życia” w wykonaniu Julii Tłuczkiewicz już na YouTube

źródło: https://www.um.ostrowiec.pl

Swojej premiery doczekał się teledysk jednego ze zwycięskich utworów konkursu pt. 'Ostrowiec pełen życia’.

Konkurs wygrali:  Julia Tłuczkiewicz oraz nasz redakcyjny kolega Wojciech Socha. Jury konkursu, którego organizatorem było miasto zdecydowało, że jako pierwszy zostanie nagrany teledysk do piosenki Julii. A ten cieszy się dużym zainteresowaniem – zdobywa coraz więcej wyświetleń na You Tubie.
– Nagrywanie teledysku to było duże wyzwanie, ze względu na duże upały, które nam towarzyszyły, mimo to daliśmy radę. Myślę, że nie tylko ja zdobyłam nowe doświadczenie, ale i ekipa, która mi towarzyszyła – mówi Julia Tłuczkiewicz.

W nagraniu wokalistce towarzyszą podopieczni Szkoły Tańca Progress oraz mieszkańcy miasta. Wraz z nimi Julia wędruje po Ostrowcu, widać i Park Miejski, i Rawkę, i Ostrowiecki Browar Kultury. Skate park, boiska KSZO pełne są młodych ludzi, których wypełnia energia.
Julia Tłuczkiewicz rozwija swoją muzyczną karierę. W najbliższy piątek 23 lipca zaśpiewa w Ostrowieckim Browarze Kultury wraz z Matyldą Szklarską.
– Scenariusz recitalu został rozpisany dość ciekawie, więc na pewno nie będzie nudno – dodaje.

Muzyczny recital pt. 'Muzyka jest w nas’ rozpocznie się o godz. 20:30. Julia przygotowała też niespodziankę. W jednym z utworów towarzyszyć jej będzie siedmioletnia siostra.  Tego wieczoru usłyszymy również zwycięską piosenkę.

/jul/

 

Podziel się

Ważne wydarzenia