Gorąca herbata dla klientów urzędu w czasach epidemii

Urząd Gminy w Bodzechowie wznowił przyjęcia mieszkańców i wprowadził dla nich udogodnienia. Na załatwienie sprawy mogą oczekiwać w sali, gdzie czeka na nich gorąca herbata.

– Nie możemy pozwolić na to, aby mieszkańcy oczekiwali na wejście do urzędu na zewnątrz, gdy robi się zimno i pada – podkreśla Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy. – Uruchomiliśmy, przez roszady lokalowe, jeden pokój dla interesantów, którzy czekają na załatwienie spraw w urzędzie, na skorzystanie z kasy. Wszystko po to, aby mieszkańcy w tę zimną, jesienną pogodę nie marzli. Z inicjatywy wójta na mieszkańców czeka również gorąca herbata – dodaje. Takie udogodnienie w urzędzie działać będzie przez cały okres zimy i wiosny dopóki nie zrobi się ciepło.

A mieszkańcy odwiedzający dziś urząd chwalili podejście urzędników. – Bardzo fajny pomysł, ciekawe rozwiązanie – mówiła pani Ewelina. – Rzadko bywam w urzędzie, ale bardzo podoba mi się ta inicjatywa – mówił pan Mariusz.

W urzędzie nadal obowiązuje reżim sanitarny. – Mieszkańcy, którzy chcą załatwić jakąś sprawę w urzędzie muszą osłonić usta i nos oraz zdezynfekować dłonie – zaznacza sekretarz Sobieraj i dodaje, że drugi punkt kasowy dostępny jest również w Szewnie w referacie gospodarki komunalnej.

/paw/Mierzenie temperatury w Urzędzie Gminy Bodzechów.

Podziel się

Ważne wydarzenia