Zwycięstwo KSZO w meczu z Orlętami

W pierwszym spotkaniu rundy jesiennej sezonu 2020/21, rozgrywanym przed własną publicznością KSZO 1929 Ostrowiec. Św pokonał Orlęta Radzyń Podlaski 2:0

O ile pierwsza połowa tego spotkania nie należała do najciekawszych, to w drugiej odsłonie pomarańczowo-czarni pokazali naprawdę dobry football, zdobywając dwie bramki. Pierwsza, autorstwa Jakuba Chrzanowskiego padła w 59 minucie. Niestety strzelec bramki kilka minut później opuścił plac gry ponieważ podczas cieszynki po strzelonym golu doznał kontuzji barku i nie zagra przez kolejny miesiąc. Pechowo mecz zakończył się dla Tomka Persony, który złamał palca stopy. Dobrą informacją jest to, że w 78 minucie spotkania drugą bramkę dla KSZO zdobył Bartek Szydłowski, a wynik spotkania do końca nie uległ zmianie. KSZO dopisał w tabeli trzy punkty i aktualnie po dwóch kolejkach zajmuje szóste miejsce w rozgrywkach trzeciej ligi. W środę hutnicy jadą do Krakowa gdzie będą podejmowani przez rezerwy Cracovii Kraków.