Od rodziców dla dzieci – przedstawienie z okazji Dnia Kobiet w Szwarszowicach

zdjęcie z jednego z wystepów

Szkoła podstawowa i przedszkole w Szwarszowicach zaprasza na przedstawienie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Występ 'Kopciuszek w innej odsłonie’ to widowisko artystyczno-taneczne.

– Przed naszymi gośćmi wystąpią, dzieci i rodzice ze szkoły i przedszkola w Szwarszowicach. Główną atrakcją będzie „Kopciuszek w innej odsłonie”, wytęp przygotowany przez rodziców dla dzieci. Zapraszam serdecznie wszystkie zainteresowane osoby – mówi Joanna Stawiarz, dyrektorka placówki.

Dodaje, że tego typu przedstawienia są szkolną tradycją, a pierwsze sprzed kilku lat dotyczyło kwestii bezpieczeństwa. Później zostały wzbogacone o prezentacje artystyczno – gimnastyczne. A w ubiegłym roku uczniowie i rodzice występowali we wszystkich szkołach równocześnie prowadząc zbiórkę dla chorego chłopca z gminy Bodzechów.

– Takie występy wzbudzaj wielki podziw dzieci, które z wielką fascynacja patrzą na swoich rodziców. Jest to świetny sposób na dawanie przykładu swoim pociechom. Dzieci widzą, że nawet dorośli nie są nieomylni, uczą się dystansu do siebie oraz dzięki temu są bardziej śmiałe do podejmowania własnych prób podczas organizowanych występów – podkreśla Joanna Stawiarz.

A przedstawienie odbędzie się 5 marca o godz. 10 w szkole w Szwarszowicach.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia