Dzień Babci i Dziadka w Teatrze Żeromskiego

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w związku z Dniem Babci i Dniem Dziadka przygotował specjalną ofertę.

– Przygotowaliśmy dwie propozycje. Pierwsza to autorska wersja „Psychozy” dramaturżki Magdy Kupryjanowicz i reżysera Tomasza Węgorzewskiego, czyli teatralny eksperyment przygotowany we współpracy z Nowym Teatrem w Warszawie. Z kolei „≈[prawie równo]” to pierwsza w Polsce realizacja sceniczna utworu Jonasa Hassena Khemiriego – m.in. laureata szwedzkiej August Prize za najlepszą książkę roku – w reżyserii Islandki, Uny Thorleifsdottir jest prawdziwym show, które w dodatku skłania do refleksji .- mówi Paulina Drozdowska, która odpowiada za marketing teatru.
Bilety dla babci, czy dziadka na spektakle 'Psychoza” i 'Prawie równo”, które odbędą się w weekend 25 i 26 stycznia można kupić w cenie 10 zł. Wystarczy w kasie teatru podać imię babci lub dziadka.
Co ciekawe, podczas spektaklu 'Prawie równo’ sprzedawany będzie… popcorn, co praktycznie w polskich teatrach się nie zdarza. Można będzie wziąć udział w loterii fantowej, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie bezdomnych z ośrodka 'Markot’.
/bart/

Ważne wydarzenia