„Gwiazdki Moc 2019”. Ostatni dzień licytacji

To już ostatni dzień licytacji w ramach akcji Gwiazki Moc i zakończyliśmy właśnie licytację trzech przedmiotów.

Rękawice bokserskie z autografem Joanny Jędrzejczyk, które na aukcję przekazał Grzegorz Wrzesień, trener Klubu One Punch za który pani Beata zaoferowała 300 złotych, a przebiła ją Pani Ula oferując 350zł, a finalnie po zaciętej walce wylicytowała je za kwotę 700zł.

Pod młotek poszła też podarowana przez Małgorzatę Rapacz bursztynowa biżuteria – za którą pan Tomasz zaoferował 250 złotych. Wylicytowaliśmy także płytę Olka Grotowskiego pt. 'Transantlantyki na oceanach’. Pani Agnieszka zaproponowała za nią 150 złotych, ale płyta trafi do pani Kasi za 200 złotych.

Przed godziną 9 zakończyliśmy też licytację świątecznych skrzatów i harcerskiej choinki.
A o zestaw walczyły panie Ela, Agnieszka i Martyna, ale wygrała pani Iwona, która zaoferowała 700 złotych.

Przez cały dzień licytujemy dziś koszulkę reprezentacji Polski z autografami piłkarzy i trenera Jerzego Brzęczka. Aktualna cena koszulki wynosi 500 zł, która zaoferowała pani Ela przebijając tym samym pana Krzysztofa, który jako pierwszy zaproponował kwotę 200zł.

A teraz zaczynamy licytować obraz zatytułowany 'ZAPOMNIANE”podarowany przez Zbigniewa Sawaryna oraz medal 90-lecia Klubu KSZO Ostrowiec i album o historii KSZO autorstwa Waldemara Frańczaka opisujący historię Klubu w latach 1929-1933 podarowany przez Klub KSZO Ostrowiec.

Podziel się

Ważne wydarzenia